Menu:

Seznamte se se zajímavými cizinci

Či už tomu veriť chceme alebo nie, každý z nás je súčasťou svojho osudu. A je pravda, že nie s každým sa ten osud, či život, ak chcete, mazná. Môže sa zdať, že je to niekedy hrozne nespravodlivé – jeden má všetko a ako by pre to ani nič nemusel urobiť; no na druhú stranu existujú ľudia, ktorým sa pokazí v živote snáď všetko, o čo sa pokúsi. Veľmi často sa to týka práve milostnej oblasti. City sú, bohužiaľ, celkom nestála záležitosť, všetko sa mení, „milujem ťa“ už nemá takú hodnotu ako kedysi, a ani ten sľub pred Bohom nie je nič ťažké porušiť. Dnes už je to skrátka niečo, čo považujeme za normálne, aj keď to normálne nie je vôbec. No aj tak by bola hlúposť sa po nevydarenom vzťahu opúšťať a aspoň neskúsiť naviazať niečo nové, čo by mohlo byť možno raz veľmi pekné. A čo vy viete, treba majú cudzinci úplne inú mentalitu, ako Slováci či Česi, a budete pre nich idolom, modlou, uctievanou bohyňou... Vy, čo ste zatiaľ neskúsila zoznámko cez internet, o tom môžete iba snívať; ale tie ženy, ktoré sa odhodlali a vyskúšali európsku zoznamku, už tento sen žijú.

Že ste ešte nikdy predtým o európskej zoznamke nepočuli? Ako už vám môže aj názov napovedať, pôjde o zoznámenie cez internet vo veľkom štýle. Na takejto totiž spoznáte nielen mužov z krajín vám dobre známych, ale aj z ostatných európskych štátov. Akí si myslíte, že sú muži z Veľkej Británie či Rakúska? Sú Nemci naozaj takí suchári a Francúzi takí nonšalantní gentlemani, ako sa o nich rozpráva? Na čo by ste si čítali nejaké analýzy či články na tuto tému; spoznajte to sami na vlastnú kožu! Príležitosť vám dáva práve európska zoznamka, ktorá tvorí medzinárodné páry plné zrelej lásky, pochopenia a vzájomnej tolerancie.

Jediný krok, ktorý ku tomu musíte spraviť, je založiť si svoj profil na www.europska-zoznamka.sk. Muži z celého sveta, ktorí sú v tejto databáze, si majú takto možnosť váš profil zobraziť a potom aj nadviazať kontakt. Neznie to predsa len lákavo si chatovať s mužom napríklad z Talianska? Aj keď môžu zo začiatku brániť v komunikácii jazykové bariéry, spoločnú cestu si istotne nájdete. 

27. 02. 2014