Menu:

Kde stretnúť muža svojich snov

K zoznámeniu s vysnívaným mužom môže dôjsť kedykoľvek a na akomkoľvek mieste, zvyčajne v situácii, ktorú by mnohé ženy najmenej očakávali. Vraví sa, že čím viac úsilia žena k zoznamovaniu a „loveniu“ mužov vyvinie, tým viac sa jej nedarí. Je dobré ísť svojmu šťastiu naproti, ale nie za každú cenu.

Budúceho partnera môžete stretnúť pri rôznych spoločenských, športových a kultúrnych podujatiach. Obyčajne sa ľudia zoznamujú na večierkoch, koncertoch, výstavách, oslavách narodenín či na výletoch s priateľmi. Hľadať možno aj pri sledovaní športových aktivít alebo pri vykonávaní športu samotného. Veľa párov sa zoznámilo napríklad pri jazde na kolečkových korčuliach alebo v bazéne. Je teda dôležité sa neschovávať, ale pohybovať sa na verejných priestranstvách a socializovať sa.

Nie všetci ľudia sú však prirodzene sebavedomí a spoločenskí. Ujať sa iniciatívy a osloviť osobu opačného pohlavia tvárou v tvár im naháňa hrôzu, preto mnohokrát zostávajú sami. Ale ani títo ľudia nemusia zúfať. Internet poskytuje veľa sociálnych sietí a služieb, ktoré ponúkajú mužom aj ženám možnosť zoznámiť sa online. Osvedčená dôveryhodná zoznamovacia agentúra je napríklad Europská zoznamka.

K nadväzovaniu sociálneho kontaktu so ženou volia online zoznámenie najmä muži. Do profilu si zadajú svoj vek, vzdelanie, povolanie a záľuby. Z katalógu si potom môžu vybrať a osloviť ženy, ktoré ich nejakým spôsobom zaujali. Nový muž v katalógu zoznamky tiež nezostane bez povšimnutia a bude určite ženami kontaktovaný. Potom už záleží len na vzájomných sympatiách a prehlbovaní novovznikajúceho vzťahu. Život je plný náhod a nikdy neviete, čo pre vás pripravil. Preto neváhajte a začnite hľadať.

28. 12. 2016