Menu:

Jeseň vzťahom praje

  Nádherne sfarbené listy na stromoch hladkajú dušu aj cez trocha zníženú vonkajšiu teplotu. Jeseň sa často označuje za melancholické obdobie, lebo niektorí jednoducho plynulý prechod medzi letom a jeseňou nezvládajú. Ak ste ku tomu všetkému naviac aj osamelí, môžete upadnúť do depresií raz dva. Ale práve preto, že sa ľudia vedia na jeseň cítiť osamelejšie ako zvyčajne, máte o to väčšiu šancu konečne spoznať človeka, ktorému by na vás záležalo viac ako na čomkoľvek inom. V októbri sa príroda nádherne hrá s farbami, a aj keď nás ranná hmla prekvapuje čoraz častejšie, poludňové slnko nám zasa ukáže, aký je ten život vlastne krásny. Vyrazte na takú romantickú jesennú prechádzku lesoparkom a istotne nebudete ľutovať. Máte psíka? Vyrážajte na dlhšie prechádzky aj s ním – nie len, že urobíte niečo pre svoje fyzické aj psychické zdravie, ale dokonca aj máte mnohonásobne väčšiu šancu na zoznámenie s človekom s rovnakými záujmami.

            Ak zrovna nikoho nemáte, vyšli ste zo zložitého či dlhodobého vzťahu a nechcete vážny vzťah zatiaľ ani vidieť, aspoň vyskúšajte virtuálny kontakt. Často sa stáva, že ak človek ukončí vzťah s človekom, s ktorým trávil takmer sto percent svojho času, nemá po rozchode veľa kamarátov. Práve taká internetová zoznamka je ideálna na „nový začiatok“. Ak to chcete brať nezáväzne, berte to nezáväzne. Nikto vám za to nič neurobí. Ak si chcete nájsť človeka takého istého pohlavia, len tak na občasné klebetenie – prosím, ako sa vám len páči. No ak by ste do toho predsa len chceli konečne praštiť, neváhajte ani minútu. Internet je doslova presýtený zoznámkami, no o ich kvalite možno polemizovať donekonečna. Existuje však jedna zoznamka amor, ktorá poriadne rozvírila internetové vody vďaka svojmu modernému nadčasovému konceptu. Zoznámenie sa s ľuďmi po celom svete, a to dokonca so zárukou, že sa nejedná o len tak hocijakých „úchylov“? Áno, s európskou zoznamkou je to možné, a deje sa to tu, teraz, deň a noc.

Stačí iba jeden krok. Jednoduchá registrácia na www.europska-zoznamka.sk a celý svet máte v okamihu na dlani. Môžete vyberať, skúmať, pokúšať sa aj sa nechať dobíjať. Je to len na vás. Nezabudnite, že jeseň je to pravé ročné obdobie na zoznamovanie.

22. 10. 2015