Menu:

Akých mužov hľadajú ženy

Zoznámko s mužom je zvyčajne jedno veľké dobrodružstvo. Mladé dievčatá dnes väčšinou vzťahy neberú príliš vážne a nepremýšľajú o budúcnosti. Užívajú si každého dňa naplno, či už s právnikom, obchodníkom, čašníkom alebo kominárom a vek či vzdelanie nehrajú príliš veľkú úlohu. Považujú za dôležité iba to, že niekoho majú. Takéto vzťahy ale zvyčajne nebývajú pevné a trvalé. Až neskôr si dievčatá uvedomia, čoho v živote chcú dosiahnuť a akého partnera vedľa seba chcú mať.

Kritériá žien na výber partnera sa značne líšia. Niektoré ženy hľadajú vo svojom budúcom partnerovi otcove rysy, iné uprednostňujú vzhľad a prirovnávajú potenciálnych partnerov k svojim idolom – hercom, spevákom či športovcom. Pre mnohé ženy je zase dôležité vzdelanie, povolanie a finančné zabezpečenie. Takže medzi najžiadanejšími sú podnikatelia, právnici, sudcovia, úspešní športovci či vrcholní manažéri. Ale väčšina žien však túži po mužovi, ktorý ju bude milovať z celého srdca, bude verný, spoľahlivý, pracovitý a schopný zabezpečiť celú rodinu. V tradičnom vzťahu býva muž dominantnejší, ale postupom času sa rozdiely stierajú a ženy sú emancipovanejšie. Niektoré ženy vstupujú do vzťahu racionálne, iné bezhlavo a plné emócií. Takže každý muž má šancu uspieť u niektorej zo žien, ak splní ňou zvolené kritériá.

Ak sa žene nedarí nájsť partnera dlhšiu dobu, obracia sa na služby zoznamovacích agentúr. Europska-zoznamka.sk obsahujú katalóg mužov, v ktorom žena vyhľadá vhodných mužov pomocou rôznych filtrov, ako sú napríklad vek, mesto či štát. V ich profiloch sa dozvie farbu očí a vlasov, výšku a váhu postavy, vzdelanie, povolanie, jeho stav i jazyk, ktorým hovorí. Potom stačí vybraného muža len skontaktovať a zistiť pomocou dlhšie trvajúcej komunikácie, či je tým pravým partnerom pre život. Zoznamka šťastie už zoznámila tisícky párov, tak skúste nájsť svoje šťastie aj vy.

29. 04. 2016