Menu:

Európska zoznamka

Stále viac ľudí využíva k hľadaniu si životných partnerov internetové zoznamky. Jedna z nich je však oveľa zaujímavejšia pre slovenské dámy, než tie ostatné. Je to Európska zoznamka! Pod týmto názvom si môžete predstaviť hlavne to, že máte k dispozícii možnosť, zoznámiť sa so sympatickými cudzincami z celej Európy. Niekedy aj dokonca s pánmi z mimoeurópskej krajiny. Zoznámiť sa so slovenskými ženami sa chcú napríklad Nemci, Rakúšania, Švajčiari, Taliani, Španieli, alebo napríklad aj gentlemani z Veľkej Británie. Nie je to teda obyčajná zoznamka.sk. Zaregistrovať sa môžete veľmi jednoducho, a to tak, že na stránkach zoznamky vyplníte svoj profil. Je to úplne zadarmo!

Profily jednotlivých pánov zasa nájdete v záložke Katalóg mužov. Prehľadne tu nájdete všetkých cudzincov, ktorí si hľadajú svoje šťastie práve u nás. Každý z nich má fotku, takže ihneď viete, ako daný pán vyzerá a ich profily sú skutočne rozsiahle. Dozviete sa pánov základný profil, životný postoj a osobnosť, jeho koníčky a taktiež, akú partnerku si daný muž hľadá. Vaše zoznámko potom môže prebiehať rôzne. Páni vás totiž môžu osloviť emailom, cez online chat, alebo telefonicky a to podľa toho, aký kontakt na seba necháte. Pri takomto zoznamovaní sa s cudzincom si navyše precvičujete svoje jazykové schopnosti. Každodenný kontakt dokonale precvičí vašu angličtinu, nemčinu, francúzštinu alebo iný svetový jazyk.

Nechajte za seba rozhodnúť vaše srdce a vyberte si podľa fotografie, alebo si naopak vyberte rozumom a to vďaka kvalitne vyplnenému profilu. Je to len na vás. Pre niekoho je jednoducho dôležité, ak má partner rovnaké záujmy. Niekto zasa verí hviezdam a zverokruhu. Ako je to u vás? Ak ešte stále váhate, či je pre vás Európska zoznamka dobrá, tak si prečítajte príbehy žien, ktoré sa zoznámili práve vďaka tejto zoznamke. Všetky ich nájdete na stránkach www.europska-zoznamka.sk. „Preklikajte“ sa aj vy ich stránkami a sami zistíte, aké je jednoduché zoznámiť sa so sympatickým cudzincom. Ak totiž nenájdete muža svojich snov vo vašom okolí, musíte loviť v iných vodách!

27. 10. 2012